Współpraca Disney i ASUS

Disney dba o swoich najmłodszych klientów. Specjalnie dla nich firma ta wpuściła na rynek najnowszy model netbooka. JEst to kolorowy netbook dla najmłodszych. Produkt ten powstał dzięki współpracy ASUSa z Disney Consumer Products (DCP).

Jest to seria przeznaczona dla dzieci. Netbook został zaprojektowany specjalnie dla dzieci, wszystko co w nim zainstalowano służy zabawie i nauce, którą uskuteczniają najmłodsi, a komputer jest wspaniałym narzędziem do tego.

Disney i ASUS wychodzą na przeciw takiego rodzaju potrzebom użytkownikom. Jeśli rodzic chce dać wyjątkowy prezent swojemu dziecku, powinien pomyśleć o netbooku Disneya. Z myślą o tym, co mogą robić z nim dzieci, sprzęt został fabrycznie wzmocniony, ma stabilną konstrukcję. Wyposażony został ponadto w interfejs użytkownika w którym pełno jest elementów zaczerpniętych z disnejowskich bajek. To wszystko sprawia, że chwile spędzone przy komputerze są dla malucha iście magiczne. Rodzice mogą kontrolować to co oglądają w netbooku maluchy, umożliwia im to ponad 40 opcji kontroli rodzicielskiej. Dodatkowo wyposażeniu znajdują się 8,9- calowy ekran LCD, karta Wi-Fi. Można zainstalować Windows 10.

Dzieci nie będa miały problemów z użytkowaniem tego typu komputera dzięki oprogramowaniu, które nie sprawia problemu nikomu, dodatków są postacie z bajek Disneya. Rodzice dzieci, które korespondują z kimś przez internet, mogą być spokojni o ich bezpieczeństwo, bo sami mogą kontrolować to, z kim dzieci się kontaktują. W rezultacie dzieci nie mają dostępu do treści zakazanych. W komputerze obecny jest pasek stanu. Znajdują się na nim opracowane dwuwymiarowe postaci z Disneya, a także miejsce dla rodziców chcących kontrolować swoje pociechy używające komputera.

Dla najmłodszych przygotowano tutaj możliwość ozdabiania swojego pulpitu. Jest to tak zwany Pulpit Disneya. Są tam takie postaci z Disneya, jak Auta, Klasyczna Myszka Miki,Toy Story i WALL-E. Znajduje się tam także do wyboru Club Penguin, Wróżki, Księżniczki. Starsze dzieci także znajdą coś dla siebie – firma opracowała takie postaci jak Hannah Montana i Jonas Brothers.